Update 21.20 uur:
De liquidatie van drie leden van de Belgische Outlaws (zie eerder bericht vandaag) heeft te maken met een ruzie over een partij drugs. Daar zijn ook Nederlanders bij betrokken.
Onze Belgische collega Joris van der Aa meldt dat het mogelijk om een vete tussen de Outlaws en de Hells Angels gaat. Het is bekend dat de groepen elkaar vijandig gezind zijn, maar volgens mijn bron is hiet toch iets anders aan de hand. Tenzij de partij drugs van de Angels was, dat kan natuurlijk ook nog. Als het goed is hoor ik er binnenkort meer over.
Website van Joris is hier
Goed dat je dit plaatst ,misdaad journalist,maar je ziet nu wel in dat de insinuaties de laatste dagen door diverse media ,wel weer een (fout)stempeltje drukken op de veronderstelde,vermeende daders,die nu niet de daders blijken te zijn.De publieke opinie wordt weer eens beinvloedt,alsmede de opinie van bepaalde overheids instanties.Maar ja de verkoopcijfers van de diverse weekbladen,en de kijkcijfers krijgen hier wel een fijne BOOST door,dus economisch gezien weer goede tijden voor het mediacircus.
Denken jullie ook aan de familie van de slachtoffers die achterblijven vooraleer jullie die cowboy-verhalen publiceren? Wij , de familie, wensen rustig afscheid te nemen, met RESPECT!!!!!!!!!!!!!!