Een tas met losgeld

28 May

Annadreef1625

Op woensdagavond 24 mei vindt een 49-jarige wandelaar een plastic tas met 100.000 euro, aan de Sint Annadreef in Ulvenhout. Na twee dagen aarzelen brengt hij de vondst naar de politie. Als xe2x80x98eerlijke vinderxe2x80x99 heeft hij misschien wel recht op een beloning. Heel Nederland slaat aan het fantaseren: wat zou je zelf doen als je in de schoenen van de wandelaar stond? De zaak is nog steeds omgeven met veel geheimzinnigheid. Aktueel dook in de Brabantse onderwereld en ontdekte dat er een schimmenspel is opgevoerd waarbij voor een xe2x80x98eerlijke vinderxe2x80x99 geen rol was weggelegd.

Woensdagmorgen 24 mei. Op het industrieterrein De Vijf Eiken in Oosterhout arriveert Hans de R.(42) bij zijn loods, een immense hal die bijna geheel wordt afgeschermd door andere gebouwen. Vanaf de weg is alleen de toegangsdeur te zien. In de loods worden houten pallets opgeknapt en na reparatie doorverkocht. Het lijkt een weinig lucratieve handel, maar schijn kan bedriegen.

LEES MEER

No Responses to “Een tas met losgeld”

  1. Anonymous August 28, 2006 at 2:05 pm #

    slim bedacht

  2. lockmeup September 8, 2006 at 7:42 pm #

    Ik wist wel dat ik een tas kwijt was!

  3. hannes November 15, 2006 at 4:49 pm #

    uiteindelijk heeft maar 1 persoon 2 jaar gezeten in deze hele zaak. terwijl hij maar een persoon was die aan de zijkant bezig was.

  4. stol gerard February 15, 2007 at 10:01 am #

    hoi ik ben op zoek naar de advokaat van john , j , uit de juliet zaak , zouiden jullie mij daar misschien mee kunnen helpen

    mvg gerard stol
    uit rotterdam

  5. perry p January 6, 2008 at 3:41 pm #

    many lies in this report get your facts right arie is innocent and so are the so called juliet bende signed pommy haha

  6. pommy January 6, 2008 at 3:44 pm #

    friends for ever spierenberg is a penis

  7. chantal van den berg February 24, 2008 at 1:43 am #

    toch wel weer heel spannend als ik hier zo lees doe pommy de groeten en arian ook risto niet ja herken heel veel dingen en wik hannes me exxcuus maken laathet hier maar bij waseen heftige periode met hun en danj=k ze.groetjes chantal

  8. joost November 25, 2010 at 8:39 am #

    Hallo,

    ik ben bezig met de opleiding Criminologie bezig en ik wil mijn onderwerp schrijven over de juliet bende. Kan iemand mij vertellen waar ik de juiste informatie kan verkrijgen

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: